Scroller
Partners
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Karting kalender
  • Autosport markt
  • Partners
  • Contact

Recaro F3 Cup: Veel chassis-variatie tijdens Rizla Racing Days

Bent U ook zowel naar de Masters en de Rizla Racing Days geweest? Het meest opvallende detail is natuurlijk de variatie in chassis bij de Recaro F3 Cup. Autosport.nl nam ze eens onder de loep.

tekst en foto's Willem J. Staat

Verscheidenheid aan chassis
De meest opvallende reglementsverandering die dit jaar in de F3 Recaro Cup plaatsvond was het toestaan van 2006-chassis. Om de kosten te besparen reed men de afgelopen jaren men bij de topteams met "overjarige" chassis. Het toestaan van recente chassis zag de toestroom van enkele opvallende fabrikanten.

 Lolas

De Lola B06/30 Opel geeft in de F3 Recaro Cup de toon aan.

Lola
Zowel bij HTS-Technik en JB Motorsport maakt men gebruik van het Lola B06/30 chassis dat voor 2006 wat aerodynamische veranderingen onderging. De Lola B06/30 schreef in de F3 Recaro Cup met Ho Pin Tung, Joey Foster eigenlijk de meeste overwinningen op zijn naam. De Brit Joey Foster, die tijdens de trainingen van het ovalweekend op de Eurospeedway zwaar crashte vormde eigenlijk de enige serieuze bedreiging voor het JB Motorsport Team. Zijn teamgenoot, de Let Harald Schlegelmilch zegevierde met een Dallara driemaal op Assen. Ook Schlegelmilch stapt vanaf de volgende wedstrijd op de Salzburgring in september op een Lola B06/30 over.

SLC
De naam SLC klinkt velen misschien bekend in de oren. In 2005 zette het Franse Signature met oud Marlboro Masters winnaar Fabio Carbone een SLC chassis in de F3 Euroseries in. Dit seizoen komt het SLC R1-006 chassis in de F3 Recaro Cup uit. De Italianen Azzoli en Gatto behaalde enkele opmerkelijke resultaten. Tijdens het BERU Top 10 weekend op de Nürburgring eind mei eindigde Azzoli als tweede in de eerste wedstrijd. Het is een interessant project want SLC wil haar activiteiten in de toekomst nog verder uitbreiden. Op dit moment werkt men bij SLC reeds aan een F3 project voor 2008.

 SLC Foto 1

SLC stapte met een nieuw pakket naar de F3 Recaro Cup

SLC maakt deel uit van de ATR Group en is één van de grootste carbonfire-leveranciers in de racerij. Tot de klantenkring behoren onder andere
Dallara, Lola, Ferrari, Renault, Tatuus, Mygale en Bugatti. De SLC R1-006 is ontworpen door Paolo Catone, die ook de Minardi en Prost F1 bolides heeft ontworpen.

Op dit moment werkt Catone aan het Peugeot Le Mans-project waarin SLC met de engineering "know-how" participeert. Marco Pistillo van SLC verklaarde in Assen tegenover Autosport.nl dat men de F3 activiteiten van SLC in de F3 Recaro Cup wil gaan uitbreiden. "Wij denken daarbij aan Nederlandse en Duitse rijders" liet Pistillo weten.

 SLC 2

Johnny Cecotto jr reed in de tweede wedstrijd naar een 8e plek in Assen
Autosportverzekering.nl
dnrt_caterham.jpg
PartneroverzichtDealerCars.eu
Flash banner Clio Cup
Bernax Race SimulatorsAfter Business ClubMcGregorPartners mogelijkheden
 
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright