Scroller
After Business Club 480
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Karting kalender
  • Partners
  • Contact

Dragracing: Goodridge Dutch Finals goed voor records



df_jdb_raeymaekers
Jonas Raeymaekers

Bij de Junior Drag Bike ET was de finale een anticlimax. Jonas Raeymaekers zou het daarin moeten opnemen tegen Mitch de Haas. De motor van de 9-jarige Mitch werd echter geplaagd door brandstoftoevoer problemen waardoor de winst zonder tegenstand naar Raeymaekers ging.

df_jdb_haas
Pech voor Mitch de Haas

df_nb_iwanowisch
Stefan Iwanowitsch

Door een wedstrijd voor het UEM Europees Kampioenschap in Hongarije kende de Battle of the Nitro Bikes onvoldoende deelnemers. Stefan Iwanowitch was wel van de partij en liet het publiek genieten van de prachtige klappen van een nitromotor.

df_goodridge

Tijdens de Goodridge Dutch Finals werd ook stilgestaan bij het overlijden van Jan Augustinus. De grote man achter Goodridge Benelux overleed op 16 juli jl. en was niet alleen een groot en enthousiast liefhebber van de dragrace-sport maar de laatste jaren met zijn bedrijf ook naamgever van de afsluitende wedstrijd van het Nederlands Kampioenschap. Een minuut stilte kort voor aanvang van de finales van ‘zijn’ wedstrijd vormde een waardig eerbetoon.
Partners
top_fuel.jpg
Partneroverzicht
Flash banner Clio Cup
Bernax Race SimulatorsMcGregorStichting RPP, Pro Dutch Racing
Flash banner Total Competition
Partners mogelijkheden
 
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright