Scroller
Partners
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Karting kalender
  • Partners
  • Contact

BMW 130i Cup: Certainty Racing blijft trouw aan Samsung BMW 130i Cup

dillon_koster_certainty

Certainty Racing Team, dat eerder al haar rijders line-up voor haar nieuwe racetak in de Formido Swift Cup bekendmaakte, laat weten in 2008 met Dillon Koster, Lau Michielse en Rintje Ritsma uit te komen in de Samsung BMW 130i Cup. Michielse maakt dit weekend tijdens de Paasraces op Circuit Park Zandvoort zijn debuut, terwijl Rintje Ritsma vanwege schaatsverplichtingen het seizoen met Pinksteren begint.

Tekst: PR
Foto’s: Chris Schotanus

Lau Michielse kijkt uit naar zijn racedebuut. Na jarenlang de autosport op de voet gevolgd te hebben, kiest hij tijdens de Paasraces zelf het asfalt. Michielse haalde in februari bij de Dutch Race Driver Academy zijn racelicentie en heeft al reeds kennis gemaakt met de BMW 130i.

Stap voorwaarts
“Ik heb donderdag al de eerste meters met de BMW 130i afgelegd,” vertelde de Certainty-coureur. “Het is wel een pittige klasse om in te debuteren, maar ik ben een echte autoliefhebber. Deze auto past goed bij me. Ik heb in de training de BMW uit de bandenstapel weten te houden en dat is ook mijn streven voor komend weekend. Ik wil de auto tijdens beide races heelhuids thuis brengen. Daarna kunnen we steeds een stap voorwaarts maken.”
DealerCars.eu
top_fuel.jpg
PartneroverzichtMPM OilRacen tegen Kanker
Flash banner GT3.nl Motorsport
Stichting Drag Race Promotie Nederland
Flash banner Clio Cup
Partners mogelijkheden
 
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright