Scroller
McGregor
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Karting kalender
  • Karting markt
  • Partners
  • Contact
 
Nieuwsarchief | Informatie | Kalender | Officiële website
 

Internationaal: Jack, der Fliegende Holländer!

 
01 AUGUSTUS 2007 PAGINA 1 VAN 2
Na de kwalificatie voor het Europees Kampioenschap in Genk, Belgie, reisde het Keijzer Racing Team met dezelfde twee rijders af naar Kerpen in Duitsland, voor de alweer 4e race om het Duits kampioenschap.

Tekst: PR/ Ewoud Frielink
Foto’s: Michael Melis


Met Jack te Braak, de enige gekwalificeerde Nederlander in de klasse KF2 en Chantal van Haandel, de verrassing van dit seizoen, in haar eerste jaar heeft ze tot nu toe nog iedere keer de finale gehaald, waarin ze maar een keer buiten de top 15 finishte. Voor het Duitse kampioenschap wordt er pas op de vrijdag getraind. Vrijdag was het ook droog en vanaf de eerste training zaten zowel Chantal als Jack er goed bij. Jack was zelfs een van de allersnelste in zijn klasse.

chantal_van_haandel
Chantal van Haandel

Zaterdags staan het tijdrijden en de heats op het programma. Helaas regende het zaterdag tijdens het tijdrijden, waardoor Chantal haar goede klassering letterlijk in het water viel. Ze kwam niet verder dan een 41e plaats. Jack kwam ook helaas niet verder dan een 6e tijd, wat gezien de snelheid op het droog enigszins teleurstellend was. Tijdens de series kwam Chantal niet verder dan de 23e en de 16e plaats, waardoor ze als 31e positie inneemt na de series. Dit betekende dat ze de herkansing moest rijden, waarin ze 4 ronden voor het einde uitvalt en voor het eerst dit jaar de finale niet haalt.

7.jpg
PartneroverzichtKarting EventsCircuit Park BerghemPartners mogelijkheden
 
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright