Scroller
McGregor
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Karting kalender
  • Karting markt
  • Partners
  • Contact

V8 Supercars: 2012 wordt geen V8 revolutie maar Evolutie


DNA blijft behouden
Met het nieuwe reglement willen zowel Mark Skaife als organisator Tony Cochrane het DNA van de huidige V8 Supercars behouden. Met deze evolutie heeft de V8 Supercarorganisatie de deur wijd opengezet voor Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, Mercedes etc.

Skaife verwacht dat met het nieuwe reglement de kosten 25% lager zullen uitvallen dan tot nu toe het geval was. “Net zoals in F1 en NASCAR zijn de kosten het belangrijkste aspect om de sport in de toekomst gezond te houden. Autosport is een dure sport en wij willen onszelf niet uit de markt prijzen. Zolang er in de autosport veel geld omgaat wordt het ook besteed. Het kritische aspect is juist om deze kosten onder controle te houden” aldus Skaife. Het bouwen van een V8 Supercar mag in de toekomst dan ook niet meer dan AU$ 250.000 bedragen. Naar verwachting zullen de V8 Supercars een iets meer standaard uiterlijk krijgen.
Rensportschool Zandvoort
5.jpg
PartneroverzichtKarting Events
Flash banner GT3.nl Motorsport
Partners mogelijkheden
 
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright