Scroller
Partners
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Karting kalender
  • Karting markt
  • Partners
  • Contact

Formule 1: Panis maakt in Frankrijk rentree in raceweekend

 Panis 1

Vandaag heeft Toyota bekend gemaakt dat Olivier Panis zijn rentree zal maken tijdens het Grand Prix weekend in Frankrijk. De Fransman, die in 2004 officieel stopte als grand prix coureur zal in zijn thuisland Frankrijk op vrijdag in actie komen als derde coureur van Toyota.


Tekst: Pieter de Boer, Foto: PR

De terugkeer van de Fransman werd mogelijk nadat het reglement omtrent de derde coureur versoepelt werd. Het zal slechts voor één wedstrijd zijn, maar wel om de Fransman een leuke gelegenheid te geven nog een keer voor zijn eigen publiek te rijden.

Panis zelf is erg blij met de kans die hij krijgt van het team waar hij 33 van zijn totaal van 158 races voor reed. “Ik kijk erg uit naar mijn terugkeer in de cockpit in Magny-Cours. Ik ken het circuit als sinds 1994 en heb dus al meer dan 10 jaar ervaring met het circuit. Ik hoop dat ik deze ervaring kan gebruiken voor het Toyota-team tijdens de Franse Grand Prix. Ik ben ook blij dat er in ieder geval een Franse rijder zal rijden in het raceweekend, hoewel dan niet tijdens de race zelf.”

Vrijrijden
2.jpg
Partneroverzicht
Flash banner GT3.nl Motorsport
Karting EventsPartners mogelijkheden
 
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright