Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 

A1GP: Biobrandstof debuteert bij volgende race in Taupo

 
19 DECEMBER 2007 PAGINA 1 VAN 1
Eigenlijk zouden de motoren van de A1GP-bolides al tijdens de openingsrace van het seizoen in Zandvoort op biobrandstof gaan lopen. Maar na een tijdelijk uitstel gaan de krachtbronnen vanaf de komende wedstrijd (20 januari in het Nieuw-Zeelandse Taupo) wel degelijk brullen met de hulp van biologische brandstof.

Onder het motto ‘Think Greener Racing’ wil de A1GP een voortrekkerrol nemen om autosport milieuvriendelijker te maken. Zo zal onder meer de CO2-uitstoot met de vernieuwde brandstof met dik twintig procent afnemen, zo is berekend. Het nieuwe brandstofsysteem is voor het seizoen al getest.

start_a1
a1gp.jpg
PartneroverzichtVan Kalmthout Auto
Flash banner Clio Cup
After Business ClubDVB RacingRacen tegen KankerPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright