Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 

Alfa 147 Challenge: Tom Coronel bemant 4de Tempo-Team Alfa 147 tijdens Finaleraces

 
14 OKTOBER 2004 PAGINA 1 VAN 1
Tom Coronel zal tijdens de aanstaande Finaleraces op het Circuit Park Zandvoort de 4e auto van Tempo-Team Racing bemannen in de Pearle Alfa 147 GTA Challenge. Tijdens deze laatste Alfa-race van het seizoen neemt Tom als gastrijder voor het eerst plaats achter het stuur van de Alfa 147 GTA, in hetzelfde team waar ook de regerend kampioen rijdt: zijn tweelingbroer Tim. 

Zoals het een echte eeneiige tweeling betaamt, zijn de gebroeders Coronel bijna onafscheidelijk in elkaars nabijheid te vinden. Eerder al reden ze samen in wijlen het DTCC en momenteel presenteren ze op televisie gezamenlijk het autoprogramma AutoXperience, waarin Tim en Tom wekelijks het belangrijkste autonieuws onder de loep nemen.

Op 17 oktober aanstaande gaan de broers, na enkele jaren individueel in verschillende klassen te hebben geracet, opnieuw de strijd met elkaar aan op het circuit, ditmaal in de Alfa 147 GTA Challenge. Echter, nog niet eerder reden Tim en Tom samen binnen hetzelfde team in dezelfde auto. Beide coureurs zullen tijdens de laatste Alfa-race van dit seizoen, uitkomend met de rood-witte auto's van Tempo-Team Racing, daarom tot het uiterste randje gaan om te bepalen wie van de twee nu echt de snelste toerwagencoureur is.
Erik de Jong van Tempo-Team Racing kijkt vol spanning uit naar de strijd die de broers in zijn auto's gaan leveren. "Dat gevecht komt er zonder twijfel. Tim en Tom beschikken beide over een gezonde dosis vechtlust en staan bekend om hun sportieve manier van rijden. Echter, ze hebben de afgelopen jaren in Europa beide hun capaciteiten als toerwagencoureurs benadrukt en zullen écht niet voor elkaar onder willen doen. Tim niet, als regerend Alfa 147 GTA kampioen en Europees Kampioen van 2003, en Tom zeker niet, na het behalen van zijn 2004 ETCC kampioenschaptitel in de privateersklasse. Dat staat dus garant voor een uiterst spectaculaire race."
Dankzij zijn gastoptreden in de Alfa 147 GTA Challenge maakt Tom Coronel na enkele jaren van afwezigheid zijn rentree in de Nederlandse toerwagenracerij. Coronel kwam de afgelopen jaren voor Carly Motors uit in het Europees Toerwagen-kampioenschap (ETCC), waar hij enkele weken geleden de Europese titel voor privateers op zijn inmiddels indrukwekkende conto bijschreef.
grijs.jpg
PartneroverzichtFormido Swift CupAfter Business ClubVan der Hoek RacingDutch Formula Ford
Flash banner Total Competition
Partners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright