Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 
Nieuws | Algemeen | Races | Deelnemers | Stand | Website
 

Clio Cup: Robert van den Berg snelste in training

 
11 APRIL 2009 PAGINA 1 VAN 1
480_vdberg

Robert van den Berg liet tijdens de Paasraces op Circuit Park Zandvoort de beste rondetijd noteren in de tijdtraining van de Dunlop Sportmaxx Clio Cup. Hij vertrekt dus in de tweede race van pole. In de eerste manche mag Addie van de Ven vanaf de beste startplek beginnen. Net als vorig seizoen start de top acht uit de kwalificatie in de eerste race in omgekeerde volgorde.

Tekst: Roy van der Laan

Robert en Sandra van der Sloot deden niks voor elkaar onder. Aanvankelijk was Sandra de snelste, later dook Robert slechts 0.013 seconde onder haar tijd. “Ik zie Sandra als mijn grootste tegenstander in de strijd om de titel”, vond de man op pole. Achter de sterk rijdende Marcel Duits kwalificeerde gastrijder Jaap van Lagen zich als vierde.

480_van_lagen

Zoals AUTOSPORT.NL gisteren meldde, viert Jaap dit weekeinde zijn tienjarig racejubileum bij zijn oude team Match Racing. “Ik heb een goede kwalificatie achter de rug”, vertelde de jubilaris. “Ik reed een foutloze ronde. Deze plek biedt uitzicht op het podium.”
Achter Ronald Morien en Sheila Verschuur reden Sebastiaan Bleekemolen en Addie van de Ven de zevende en achtste tijd. Dat was voor beiden een tegenvaller, maar leverde hen wel een plek op de eerste startrij van de eerste race op. Melvin de Groot, die dit seizoen voor de titel gaat, kwam niet verder dan de negende tijd. René Steenmetz (tiende) was de snelste in de Olympia Cup, het klassement voor minder ervaren deelnemers.
3.jpg
PartneroverzichtNissanDutch Formula FordAfter Business ClubRensport School ZandvoortAutosportverzekering.nlPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright