Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 
Nieuws | Algemeen | Races | Deelnemers | Stand | Website
 

DSC: Supercars in actie tijdens Pinksterraces Zandvoort

 
26 MEI 2009 PAGINA 2 VAN 2

dsc_voorafpinksteren_3

Sport
In de Sport-divisie voeren Nik de Jong en Koen Bogaerts momenteel het kampioenschap aan. Het jonge duo, dat de afgelopen seizoenen met een Porsche 996 GT3 in de Supersport I-divisie van de DSC uitkwam, heeft met de BMW E36 M3 een stapje terug gedaan maar laat nu zien wel degelijk uit het juiste racehout gesneden te zijn. Tot nu toe kaapte het duo drie van de vier overwinningen van de concurrentie weg en zijn zij dan ook het te kloppen duo in deze divisie.

dsc_voorafpinksteren_4

Concurrentie
De concurrentie zit echter niet stil. Zo is Downforce Motorsport, dat dit seizoen met meerdere voormalig BMW 130i Cup-auto’s deelneemt aan de DSC, stilaan bezig om de bolides te verbeteren om zodoende het gat met de kop te verkleinen. Zo scoorde Laurens de Wit voor het team al meerdere podiumplaatsen. De talentvolle coureur is hard op weg om de verrassing van het seizoen te gaan worden en mag in staat worden geacht om zelfs voor de overwinning in de Sport-divisie te gaan strijden. Daarnaast is het Willem van der Kooi en Ben Verwoerdt gelukt om op Rockingham een overwinning binnen te slepen. De Lotus Exige van het duo streed vorig seizoen in de handen van Jan van der Kooi tot het einde van het seizoen mee om het kampioenschap en is dus in de handen van het nieuwe duo ook in staat om te strijden om de overwinning. Tot slot is ook Team Braspenning weer van de partij; wie weet kunnen zij hoge ogen gooien op het duinencircuit.

Vrijdag al in actie
Het weekend van de Profile Tyrecenter Pinksterraces start voor de Dutch Supercar Challenge op vrijdag, want dan worden al de vrije trainingen verreden. De kwalificatie en de eerste race zijn op zaterdag aan de beurt, op maandag volgt de tweede race. Naast de DSC geven ook de Dutch GT4, de Dunlop Sportmaxx Clio Cup, de Toerwagen Diesel Cup, de Formule Ford en de Formido Swift Cup acte de présence tijdens de Pinksterraces.

Entree
Toegangskaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar via de website van Circuit Park Zandvoort (www.cpz.nl) of via het Ticket CallCentre (0900 – 9000 500). Een weekend-duinkaart kost 12 euro, waarbij kinderen tot 12 jaar, onder begeleiding van een volwassene, gratis toegang hebben. Een weekend-paddockkaart, met toegang tot het rennerskwartier, kost 35 euro. Kinderen tot 12 jaar, onder begeleiding van een volwassene, ontvangen vijftig procent korting op een paddockkaart. Uiteraard zijn toegangskaarten tijdens de Profile Tyrecenter Pinksterraces ook aan de circuitkassa’s verkrijgbaar.

Warning: opendir(random_images/dsc/fill/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/web1/web/functions.php on line 624

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 625

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 628

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 636

Warning: shuffle() expects parameter 1 to be array, string given in /var/www/web1/web/functions.php on line 638
PartneroverzichtBernax Race Simulators
Flash banner GT3.nl Motorsport
Van Kalmthout AutoRacen tegen KankerNissanPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright