Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 
Nieuws | Algemeen | Races | Deelnemers | Stand | Website
 

DSC: Dutch Supercar Challenge racet komend weekend op Donington Park

 
04 MEI 2011 PAGINA 1 VAN 2
110503_donington11

Komend weekend staat voor de Dutch Supercar Challenge alweer het derde raceweekend van 2011 op het programma. Na de start van het seizoen op de Duitse Hockenheimring en de Paasraces op Zandvoort reizen de teams van de DSC ditmaal naar Engelse grond. Volgens traditie vindt eenmaal per jaar een evenement van de DSC plaats in Engeland en na Silverstone, Brands Hatch en Rockingham is ditmaal Donington Park het decor voor deze ronde. De meeste Engelse deelnemers van de Dutch Supercar Challenge zijn bekend met het schitterende circuit, maar voor de coureurs met andere nationaliteiten is het legendarische circuit veelal nieuw. De uitdaging om komend weekend te winnen is dus extra groot!

Tekst en foto's: DSC

110503_doningtonbovenbalk1

In de GT-divisie van de Dutch Supercar Challenge meldden zich tijdens het eerste raceweekend van 2011 nieuwe titelaspiranten vooraan in het veld. Zo was er veel bewondering voor de Corvette C6.R GT1’s van Dave Basu en Rick Abresch. Abresch won de race op zaterdag, maar moest op zondag al voor de start van de race opgeven omdat zijn auto niet wilde starten. Basu pakte daarentegen zowel op zaterdag als op zondag een podiumplaats en is dan ook met 34 punten momenteel de leider in het kampioenschap. Ook Diederik Sijthoff, nieuwkomer in de GT-divisie, toonde zijn snelheid in Hockenheim. De bestuurder van de Speedtec-Viper streed beide races om de overwinning maar had het geluk nog niet aan zijn zijde. Er zijn echter meer kapers op de kust, want er staan in totaal ongeveer twintig GT’s ingeschreven voor Donington. Hieronder zijn een paar opvallende namen, zoals die van Martin Short die weer terug is van weggeweest. Ook Kevin Riley, die vorig jaar tijdens de Superleague Formula op Assen zijn Mosler door een crash verloren zag gaan maar zelf wonder boven wonder ongeschonden bleef, keert terug in de DSC.

Warning: opendir(random_images/dsc/fill/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/web1/web/functions.php on line 624

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 625

Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 628

Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 636

Warning: shuffle() expects parameter 1 to be array, string given in /var/www/web1/web/functions.php on line 638
PartneroverzichtAutosportverzekering.nlFormidoRace PlanetDVB RacingDutch Formula FordPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright