 |
|
 |
|
| 04 JUNI 2010 |
PAGINA 1 VAN 1 |

Regerend kampioen Christiaan Frankenhout heeft de poleposition voor de eerste race van het HTC Dutch GT4 veiliggesteld.
Tekst: Roy van der Laan, foto: Tim Böhme
Film: Gerrie Hoekstra
Het startveld tijdens de Masters of Formula 3 op Circuit Park Zandvoort telt zestien auto’s. De beide Camaro’s zijn er nog altijd niet bij. Ardi van der Hoek, één van de rijders van Equipe Verschuur, vervangt dit weekend Jeroen Bleekemolen in de Solid State Racing by Day V Tec Corvette C6. Jeroen racet dit weekend in de VS.
Er ontbreekt een Ginetta G50 en de Porsche 997 GT4 van Theo de Prenter en Sjaco Griffioen.
Donny Crevels maakt bij Match Racing zijn GT4-rentree, waar hij de Ginetta G50 deelt met Quint Engel.
Melvin de Groot is niet van de partij. Hij gaat morgen trouwen. “Melvin heeft op de racekalender gewacht en toen zijn huwelijksdatum gekozen. Daarna werd de datum van de Masters veranderd”, legde Sebastiaan Bleekemolen uit waarom hij dit weekend alleen rijdt.
Autosport.nl video. De video op deze pagina is helaas niet beschikbaar.
Mooie mix
In de voorhoede zien we een mooie mix van auto’s. Christiaan Frankenhout was de snelste met zijn Porsche 997 GT4, gevolgd door Henry Zumbrink (Corvette C6), Ricardo van der Ende (BMW M3 GT4) en Jan Joris Verheul (Aston Martin GT4). Mathijs Harkema zat er, na zijn crash tijdens de Pinksterraces, netjes bij met de vijfde tijd.
Een ontevreden Sebastiaan Bleekemolen reed de zesde tijd, op een seconde achter Frankenhout.
Autosport.nl video. De video op deze pagina is helaas niet beschikbaar.
Rob Kamphues na de kwalificatie
Uitslag eerste kwalificatietraining:
1. Christiaan Frankenhout, Porsche 997 GT4, 1:47.883
2. Henry Zumbrink, Corvette C6, op 0.348
3. Ricardo van der Ende, BMW M3 GT4, op 0.485
4. Jan Joris Verheul, Aston Martin GT4, op 0.770
5. Mathijs Harkema, Porsche 997 GT4, op 0.919
6. Sebastiaan Bleekemolen , BMW M3 GT4, op 0.990
7. Marc Koster, Porsche 997 GT4, op 1.754
8. Quint Engel, Ginetta G50, op 1.959
9. Peter van der Kolk, Corvette C6, op 2.066
10. Simon Knap, BMW M3 GT4, op 2.427
|
|
|
|
 |
|
 |
|
Warning: opendir(random_images/dsmec/fill/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/web1/web/functions.php on line 624
Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 625
Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 628
Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 636
Warning: shuffle() expects parameter 1 to be array, string given in /var/www/web1/web/functions.php on line 638
 |