
Na de tegenvallende prestatie van Luca Badoer in Valencia wordt er hevig gespeculeerd of de trouwe testpiloot ook na Spa-Francorchamps nog wel de vervanger van de geblesseerde Felipe Massa blijft. Zo zou onder meer de regerend F3-kampioen van Italië in beeld zijn. Daarnaast meldt de Italiaanse F1-coureur Giancarlo Fisichella (zie foto) heel graag een GP voor de Scuderia te willen racen.
Tekst: Marc Kok
Op 13 september heeft zowel Fisichella als Ferrari op Monza een thuis-Grand Prix. De ervaren coureur zegt nu dat het een droom is die uitkomt als hij voor de Tifosi de kleuren van de vermaarde Italiaanse renstal zou mogen verdedigen. Na 220 Grote Prijzen en een 13-jarige F1-loopbaan ziet hij dat als het ultieme einde van zijn racecarrière.
F3-kampioen ook in beeld
Naast de openlijke sollicitatie van Fisichella wordt ook de naam van Mirko Bortolotti genoemd als mogelijke vervanger van Luca Badoer na Spa-Francorchamps. Bortolotti mocht vorig jaar al eens testen in de Ferrari. Deze ‘prijs’ had hij ‘gekregen’ omdat hij de Italiaanse F3 titelstrijd had gewonnen. Momenteel is Bortolotti actief in de Formule 2.
|