Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 

Formule 1: Renault moet zich verantwoorden voor wedstrijdvervalsing in Singapore

 
04 SEPTEMBER 2009 PAGINA 1 VAN 1
renaultf1_2009_5

Het Formule-1 team van Renault heeft de Grote Prijs van Singapore in 2008 met opzet vervalst, denkt de FIA. De teamleiding van de Franse renstal gaf tweede rijder Nelson Piquet opdracht met opzet te crashen, zodat kopman Fernando Alonso de race kon winnen. De internationale autosportfederatie FIA heeft deze beschuldiging vandaag officieel naar buiten gebracht.

Renault moet op 21 september voorkomen bij de mondiale motorsportraad van de FIA in Londen en zich verantwoorden, staat in een verklaring van de FIA. De bond maakte afgelopen zondag na de Grote Prijs van België bekend dat het een onderzoek was begonnen naar de omstreden zege van Alonso.
mclaren.jpg
PartneroverzichtMcGregorRacen tegen KankerVrijrijden
Flash banner Total Competition
Race PlanetPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright