Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 

Formule 1: Mercedes geeft sneak preview van MGPW02

 
30 JANUARI 2011 PAGINA 1 VAN 1
mercedes_mgpw02

Mercedes heeft een sneak preview gegeven van de nieuwe bolide. De MGPW02 wordt aanstaande dinsdag in Valencia officieel gepresenteerd.

Tekst: Daan Jeuken. Foto: Mercedes

Neuslift
Wat opvalt aan de nieuwe Mercedes is dat de neus gelift is. Zijn voorganger had nog een uiterst lage neus, de MGPW02 heeft zijn neus opgehaald. Verder lijkt de motorkap wat robuuster dan zijn voorganger. Qua uiterlijk is het opvallend dat het groen van Petronas een groter aandeel in de kleursamenstelling heeft gekregen.

Wagenziek
De presentatie van de nieuwe Mercedes staat gepland voor aanstaande dinsdag. Daarbij worden zij voorafgegaan door Sauber, Lotus en Lotus Renault, die hun auto maandag presenteren. Dinsdag wordt Mercedes vergezeld door Red Bull en Toro Rosso. De reden achter deze presentatiedrift is de testweek die gepland staat. Van dinsdag tot en met donderdag mogen de teams weer eens ‘echt’ testen, op het Circuito Ricardo Tormo in Valencia. Dit zal met name een opluchting zijn voor Michael Schumacher. Zijn collega-coureurs hebben de halve winter in de simulator kunnen zitten, maar de recordkampioen wordt hier wagenziek in. Ouderdomsverschijnselen?
mclaren.jpg
PartneroverzichtDVB RacingAfter Business ClubManor MP MotorsportVan Kalmthout Auto
Flash banner Total Competition
Partners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright