Scroller
Partners
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 

Formule 2: Andy Soucek enthousiast over updates

 
18 JANUARI 2010 PAGINA 1 VAN 2
Regerend F2 kampioen Andy Soucek verklaarde dat de door Williams ontworpen F2 wagen belangrijke verbeteringen heeft ondergaan. Soucek is nauw betrokken bij het ontwikkelingsprogramma voor het seizoen 2010.

Tekst Willem J. Staat
Foto’s F2

soucek_in_portimao_2

2010 versie zal 3 seconden sneller worden!\
De 24-jarige Soucek verklaarde dat recente updates er nu al voor gezorgd hebben dat de auto al 1 seconde sneller is in vergelijking met 2009 op hetzelfde circuit in Portugal. Soucek verwacht dat het F2 chassis dit seizoen zelfs drie seconden sneller zal zijn dan zijn voorganger. “De auto ontwikkelt zich prachtig en wij hebben al vooruitgang geboekt met de set-up, elektronica en het gaspedaal. De auto was bijna meer dan een seconde sneller dan de anderen in Portimao en wij kunnen nog meer gaan verwachten. Het ziet er positief uit” aldus Soucek,

“Ik ben er erg op gefocust om die auto te ontwikkelen. Na één jaar kende ik het personeel en het kampioenschap. Voor de Kerst verliep het programma volgens plan. Giles Butterfield en zijn crew werken erg hard. Het is aangenaam en hard werk dat bijzonder veel voldoening geeft:” verklaart Soucek.

De 2010 versie van de F2 auto krijgt de naam JPH1B en heeft de afgelopen winter al veel modificaties ondergaan. Het motorvermogen is omhoog gegaan en de aërodynamica is verbeterd. De belangrijkste ontwikkeling die al getest is, is de Garrett “high-flow” turbocharger, die het standaard vermogen van 400 naar 425 pk zal verhogen. Naar verwachting zal de nieuwe turbocharger een overboost van 450 naar 480 pk veroorzaken.


f2.jpg
Partneroverzicht
Flash banner Clio Cup
Vrijrijden 120 x 90Bernax Race SimulatorsDutch Formula FordAfter Business ClubPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright