Scroller
Partners
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 

Formule 2: Armaan Ebrahim terug in Formule 2

 
18 FEBRUARI 2010 PAGINA 1 VAN 1
De Formule 2-organisatie van Jonathan Palmer maakt de komende dagen de line-up voor het kampioenschap in 2010 bekend. Als eerste werd de deelname van de 20-jarige Indiër Armaan Ebrahim bevestigd.

Tekst Willem J. Staat
Foto: F2

armaan_ebrahim_f1-2010

Armaan Ebrahim als eerste officieel bevestigd
De 20-jarige Indiër Armaan Ebrahim werd officieel als eerste deelnemer aangekondigd voor het seizoen 2010. Na een veelbelovend eerste seizoen waarin hij verschillende keren in de punten reed keert Ebrahim voor een tweede seizoen terug in de Formule 2. Vooral in Brno schitterde Ebrahim afgelopen jaar toen hij twee keer als zesde eindigde en in totaal 24 plaatsen goed maakte.

Met 16-jaar was Ebrahim de jongste F1 debutant. Ebrahim kwam in het verleden in de Formule BMW Asia, Formule V6 ASIA en GP2 Asia series uit. In de Formule V6 Asia eindigde Ebrahim in 2007 als tweede in het kampioenschap.

Armaan Ebrahim: “Ik ben verheugd dat ik weer in de F2 terugkeer en kan amper wachten om in de auto te klimmen. Het afgelopen seizoen verliep goed en naarmate het seizoen vorderde ging het steeds beter. Voor dit seizoen is het erg belangrijk dat ik er vanaf het begin direct bij ben. Ik voel mij dan ook meer op mijn gemak en heb vertrouwen in mijn kansen om het kampioenschap te winnen. Natuurlijk is het moeilijk om voorspellingen te doen maar de titel moet mogelijk zijn. Ik moet wat regelmatiger rijden en punten pakken.”

Jonathan Palmer: “Ik ben blij dat Armaan in de F2 terugkeert. Hij had enkele sterke voorstellingen. Zeker in de laatste wedstrijd op Barcelona. Ik ben er zeker van dat hij van zijn ervaring gebruik gaat maken en regelmatig in de top 6 rijdt. Een overwinning in 2010 moet mogelijk zijn.”


f2.jpg
Partneroverzicht
Flash banner Total Competition
Flash banner Clio Cup
Circuit Park ZandvoortDutch Formula FordBernax Race SimulatorsPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright