Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 
Nieuws | Races | Masters of F3 | Websites
 

F3: Paul Meijer test Formule 3 op Silverstone

 
22 OKTOBER 2003 PAGINA 1 VAN 2

 



Formule Renault-kampioen Paul Meijer heeft zijn eerste Formule 3 ervaringen opgedaan. Op het clubcircuit van Silverstone reed hij afgelopen vrijdag 121 ronden met een Dallara-Renault van het High Tech team dat de Formule 3 belangen van het Renault Driver Development Program behartigt.

Tekst en foto: PR

Het Renault Driver Development Program is voor elke ambitieuze coureur een van de mooiste opties op hogerop te komen. De nieuwe eerste reserve en testrijder van het  Renault Formule 1 team, Franck Montagny, komt bijvoorbeeld uit het exclusieve RDD-gezelschap. Het RDD-programma loopt vanaf de karting, via de Formule Renault, de Formule 3, de Formule Renault V6 en de Nissan World Series tot aan de Formule 1. In de Formule 3 behartigt het Engelse High Tech team de RDD-belangen. De afgelopen weken heeft High Tech op diverse Engelse circuits jonge talenten getest, met name rijders die zich in Britse kampioenschappen hebben geïnstaleerd. Paul Meijer was in dat gezelschap dus een vreemde eend in de bijt, maar wel eentje met overtuiging. Gadegeslagen door onder andere teammanager David Hayle legde Meijer in totaal meer dan 200 mijl in de Dallara-Renault af, waarbij hij nauw samenwerkte met Peter Berry, de race-engineer van onder andere RDD-coureurs Danny Watts en Eric Salignon.

f3.jpg
PartneroverzichtFormido Swift CupAutosportverzekering.nlMcGregorAfter Business ClubDanny van Dongen EventsPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright