Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 
Nieuws | Races | Masters of F3 | Websites
 

Formule 3: Surfer’s Paradise wil F3 Masters evenement

 
29 OKTOBER 2009 PAGINA 1 VAN 1
Na het A1 GP debakel in Surfer’s Paradise willen de Australiërs een door de FIA gesanctioneerd F3 evenement op de kalender plaatsen. Naast de Tango F3 Masters en Macau zou dit dan het derde prestigieuze F3 evenement op de kalender moeten worden.

Tekst Willem J. Staat

Triple Eight Teambaas wil naast V8 Supercars Formule 3 in Surfer’s Paradise
Roland Dane van het Australische Triple Eight Vodafone Ford Team vindt dat er naast Macau en Korea nu een derde F3 evenement aan de internationale FIA-kalender op het eind van het seizoen moet worden toegevoegd. Dane, die sinds kort deel uitmaakt van het V8 Supercarmanagement vindt dit de beste oplossing. Het circuit van Surfer’s Paradise moet voor de F3 geen probleem vormen omdat het Australische F3 kampioenschap in het verleden ook op deze baan actief was. De Australiërs overwegen dan ook om op termijn bij de FIA een aanvraag voor een dergelijk evenement in te dienen. Intussen ruziën de politici nog aardig verder. Duidelijk is dat er contracten gesloten zijn met een “onbetrouwbare handelspartner” die eigenlijk al in juli 2009 bankroet was. A1 GP heeft in haar vierjarige bestaan een enorme schuldenberg opgebouwd.A1GP telt meer dan 300 schuldeisers!

f3.jpg
PartneroverzichtBernax Race SimulatorsManor MP MotorsportAutosportverzekering.nlRensport School ZandvoortVrijrijdenPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright