Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 
Nieuws | Algemeen | Races | Deelnemers | Stand | Website
 

FIA GT: Wordt het een zege voor Ferrari, Aston Martin, Maserati of de Corvette in de 24 Uren van Spa

 
20 JULI 2005 PAGINA 1 VAN 3
Sinds in 2001 werd gekozen voor de GT, beleeft de Proximus 24 Hours of Spa een ongekend succces. Op 12 juli werd in Francorchamps tijdens de traditionele test-day al een tipje van de sluier opgelicht.
Het deelnemersveld van de Proximus 24 Hours of Spa getuigt dit jaar van een uitzonderlijke kwaliteit. De race, die op 30 juli om 16u van start gaat, wordt er een waarvan je alleen kan dromen. Met voorin niet minder dan een twaalftal bolides die de etmaalrace kunnen winnen.


Tekst: Flor Schilte
Foto's: Proximus24hours


 aston_martin


Om te beginnen is Aston Martin van de partij. Er werd inderdaad veel gespeculeerd over de deelname van de DBR9, maar deze keer is het officieel. De mooie machines van Newport Pagnell komen naar de Ardennen. Met twee tams van Prodrive: Brabham-Turner-Sarrazin en Goossens-Kox-Lamy. Daarnaast komt er een derde auto, ingeschreven door het Russische Age Racing, met Christophe Bouchut als sterrijder. Drie merken maken zich op om de Engelsen te bestrijden: Maserati, Ferrari en Corvette.

 maserati


Maserati, vertegenwoordigd door de teams JMB en Vitaphone, pakt in Francorchamps uit met vier exemplaren van de MC12. Deze GT van de nieuwste generatie is een auto met groot potentieel, zoals blijkt uit een overwinning en verscheidene podiumplaatsen in het huidige kampioenschap. En achter het stuur zitten alleen maar toprijders (Bartels, Peter, Bertolini, Biagi, Babini, Scheider, Davies, Wendlinger en Van de Poele)..
fia-gt1-01.jpg
PartneroverzichtVrijrijden
Flash banner Clio Cup
Danny van Dongen EventsCircuit Park ZandvoortFormidoPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright