Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 
Nieuws | Algemeen | Races | Deelnemers | Stand | Newsflash | Website
 

Formule Ford: Voorbeschouwing Formule Ford

 
05 APRIL 2007 PAGINA 1 VAN 2
ff_00

Nieuw in de Formule Ford is dat gereden gaat worden met de moderne Ford Duratec-krachtbron. Afgelopen jaar werd in Engeland al tot ieders tevredenheid ervaring opgedaan met deze motor. Om de aansluiting met het buitenland te behouden stapt ook Nederland nu over op deze moderne krachtbron.

Ten opzichte van de 1800 cc Zetec wordt met de Duratec van 1600 cc iets aan inhoud ingeleverd maar de krachtbron is 30 kg lichter en levert net zoveel pk zodat de Duratec tot snellere rondetijden in staat is. Om ongelijke concurrentie te voorkomen zijn er aparte klassen voor de Ford Duratec en Ford Zetec. De Formule Ford kent een uiterst druk Paasweekend. In totaal komt men namelijk drie keer voor twaalf ronden in actie, één keer op zaterdagmiddag en twee keer op Paasmaandag. Het is dus extra belangrijk goed voorbereid aan de start te staan want er zijn meteen al veel punten te vergeven.
3.jpg
PartneroverzichtDealerCars.euVan Kalmthout AutoAutosportverzekering.nlNissanManor MP MotorsportPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright