Yelmer Buurman of een buitenlandse coureur zal het tweede GP2-stoeltje van het Trust Team Arden gaan bezetten. Dit meldt Fred van Putten van de met een Nederlandse licentie rijdende formatie.
Tekst: Marc Kok
Fred van Putten zit momenteel in Dubai, waar hij voor het team van Cor Euser gaat meerijden in de 24 uursrace van komende vrijdag en zaterdag. Vanuit het emiraat laat hij weten dat er nog twee kandidaten zijn om het stoeltje naast de reeds gecontracteerde Sébastien Buemi op te vullen. ,,Het gaat tussen een Nederlander en een buitenlander’’, vertelt Van Putten.

Yelmer Buurman (2007) op Macau in actie in de Formule 3. Foto: Gargantini/F3 Euro Series
Yelmer Buurman
Als we de naam Yelmer Buurman laten vallen, wil Van Putten wel bevestigen dat de 20-jarige piloot uit Ubbergen de bedoelde Nederlander is. ,,We hebben al eerder aangegeven graag een landgenoot in ons team te krijgen. Maar het gaat in de autosport ook om geld.’’ Wanneer de nieuwe Trust Team Arden-coureur gepresenteerd wordt? ,,Mocht het Yelmer worden, dan zal hij dat zelf bekend willen maken. Maar het zal in ieder geval op korte termijn zijn.’’
|