Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 

GP2: Yelmer Buurman ook in GP2 Azië als vervanger van Adam Kahn

 
12 MAART 2008 PAGINA 1 VAN 1
yelmer_buurman_barcelona

Yelmer Buurman zal dit jaar niet alleen in de Europese variant van de GP2 Series uitkomen. Het Trust Arden Team heeft de Nederlandse coureur per vandaag tevens aangewezen als vervanger van Adam Kahn, die bij de start van het seizoen in het Aziatische kampioenschap van de GP2 reed.

Tekst: Marc Kok/PR

De eerste race voor Buurman in de GP2 Asia Series zal over anderhalve week zijn. Op 23 maart is het circuit van Maleisië het strijdtoneel. Volgens een persbericht van Trust Arden Team wil Adam Kahn zich focussen op zijn rol als A1GP-rijder van Team Pakistan.

Goed nieuws
,,Vanmorgen, toen ik voor testwerk op het circuit van Paul Ricard arriveerde, kreeg ik het goede nieuws te horen’’, stelt Yelmer Buurman. ,,Ik ben blij omdat ik nu drie extra races in de GP2 Azië Series kan rijden en zo ervaring opdoe voor de GP2-hoofdserie in Europa. Ik wil graag mijn sponsor Trust International en Christian Horner bedanken voor hun support en het vertrouwen dat ik van hen krijg.’’

gp2.jpg
PartneroverzichtRensport School ZandvoortDanny van Dongen Events
Flash banner Clio Cup
Flash banner Total Competition
FormidoPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright