 |
|
 |
|
| 22 NOVEMBER 2007 |
PAGINA 1 VAN 2 |

Acht dagen na de operatie aan zijn rechterbeen is Jaap van Lagen weer thuis. De coureur heeft een langdurige breuk aan zijn gasgevende been laten verhelpen.
Tekst: Marc Kok
Foto’s: Jaap van Lagen

Jaap van Lagen brak twee jaar geleden na een val van een dak zijn been op drie plaatsen. De laatste tijd kreeg hij weer last van zijn kwetsuur. Bij controle in het ziekenhuis bleek dat één breuk aan het kuitbeen nog niet was geheeld. Vandaar de ingreep vorige week woensdag.
Bij in de operatie is de onderkant van het rechterkuitbeen met twee metalen plaatjes vastgemaakt. De open wond die de operatie met zich meebracht, moet nog wel verder genezen. Maar ondanks dit is Jaap vandaag huiswaarts gekeerd. Vanaf januari denkt de coureur weer te kunnen gaan trainen. Hij hoopt komend jaar weer in de Porsche Supercup te gaan rijden.
NB: Degenen die niet houden van het kijken naar een operatiewond, kunnen beter niet de vervolgpagina aanklikken.
|
|
|
|
 |
|
 |
|
Warning: opendir(random_images/porsche_supercup/fill/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/www/web1/web/functions.php on line 624
Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 625
Warning: readdir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 628
Warning: closedir(): supplied argument is not a valid Directory resource in /var/www/web1/web/functions.php on line 636
Warning: shuffle() expects parameter 1 to be array, string given in /var/www/web1/web/functions.php on line 638
 |