
De Superleague Formula zal ook dit jaar zes raceweekenden tellen. De klasse met de racende voetbalteams kende in 2008 haar debuutseizoen met eveneens zes stops op de kalender.
Tekst: Marc Kok
Foto's: Marco Antheunisse
In de klasse hebben afgelopen jaar onder meer de Nederlandse coureurs Robert Doornbos, Yelmer Buurman en Paul Meijer meegedaan. Buurman eindigde met PSV tweede in het eindklassement, de voor AC Milan uitkomende Doornbos werd derde. Meijer stond meermaals op het podium en won een race voor Al-Ain.

Programma
In 2009 begint het seizoen op 27 en 28 juni op het Franse circuit van Magny-Cours. Drie weken later (18/19 juli) is het Belgische Zolder het SF-decor. De 750 pk sterke bolides reizen vervolgens af naar Donington Park (1/2 augustus). De data voor de laatste drie weekenden zijn ook geprikt maar nog niet definitief. Het betreft de manches op Estoril (5/6 september), Monza (3/4 oktober) en Jarama (17/18 oktober).
|