 
| 03 NOVEMBER 2005 |
PAGINA 1 VAN 1 |
Xavier Maassen maakte vanmiddag in het Belgische Zolder voor het eerst kennis met de 3,5L Formule Renault World Series van het KTR Team. De 25 jarige Limburger heeft zich als doel gesteld om in 2006 in deze klasse uit te komen.

Xavier Maassen hoopt in 2006 in de Formule Renautl World Series 3,5L uit te komen. Foto: Willem J. Staat.
Maassen test voor KTR en Draco
Na de eerste officiele kennismaking met het KTR Team in Zolder afgelopen middag zal Xavier later deze maand op Valencia testen. In december staat tevens een test met het Italiaanse Draco Racing op het programma. De eerste contacten met KTR werden halverwege het seizoen gelegd. Tevens zal Maassen ter zijde gestaan worden door Orlando van den Bosch van OBS Sports Management, die voornamelijka actief is in de wieler- en schaatssport met o.a. Gianni Romme, Erik Dekker en Servais Knaven. Van den Bosch ziet viel paralellen met de autosport. Tevens aanwezig bij de KTR presentatie was Peter Plevier van Renault Nederland. "De enorme publieke respons op het World Series concept heeft Renault aangenaam verrast" zo verklaarde Plevier.

Xavier tijdens zijn eerste ronden voor KTR. Foto: Willem J.Staat
Renault
Zoals bekend onderhandelt men bij Renault Nederland voor een samenwerking tussen de Duitse en de Scandinavische 2L Kampioenschappen. Plevier hoopt op termijn hierover uitsluitsel te kunnen geven. Voor de World Series race in het Spaanse Bilbao trok Plevier een parallel met Monaco aan de Maas in Rotterdam. Plevier liet doorschemeren dat men bij Renault graag een vervolg van dit concept wil zien, waarin men wil participeren. "Voor een wedstrijd van de World Series is het echter nog te vroeg" aldus Plevier.
tekst Willem J. Staat. |
|
 
 |
|