Beide A1 GP-coureurs Robbie Kerr(GB) en Shaun McIntosh(CDN) hebben na de A1 GP op Monterrey in Mexico een contract getekend met het team van KTR van voormalig Masters-winnaar Kurt Mollekens. Geruime tijd leek Xavier Maassen over de beste papieren te beschikken voor een zitje bij het Belgische Team.
tekst Willem J. Staat

Shaun McIntosh van A1 GP naar de World Series by Renault 3.5L Foto: Willem J. Staat
Afgelopen zondag hakten Wade Cherwayko, seatholder voor Team Canada en de A1 GP-teambaas van Team Great Britain, John Surtees, definitief de knoop door. Zij besloten de managentactiviteiten voor hun "driver development"-programma's uit te breiden. Voor beide coureurs resulteerde dit in een contract met het Belgische KTR Team voor de World Series by Renault 3.5.
Kerr kwam in het verleden in het Brits Formule Renault, Formule 3 en de Europese Renault V6 series uit. De Canadees McIntosh was afgelopen seizoen actief in de Britse Formule Renault series. Eén van de sterkst bevochten kampioenschappen in de afgelopen vijftien jaar. |