Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact
 

Formule Renault 3.5: Jaap van Lagen start vanaf de derde plaats in Monaco

 
27 MEI 2006 PAGINA 1 VAN 2
Op het Monegaske stratencircuit klokte Jaap van Lagen voor Comtec Racing een snelle 1:25.594, welke goed is voor de derde positie op de grid. Onze landgenoot moest enkel de winnaar van vorig jaar, Christian Montanari en Pastor Maldonado voor zich dulden.

 jaap_monaco

Op uitnodiging van Comtec Racing United Kingdom kwam Jaap’s deelname aan de World Series by Renault op het stratencircuit van Monaco Grand Prix enkele weken geleden in stroomversnelling. Van Lagen verving de Brit Edwin Jowsey die ondermaats presteerde in de voorbije winterperiode en zich niet wist te kwalificeren voor de eerste races van het seizoen in het Belgische Zolder. Van Lagen bewaard goede herinneringen aan Monaco, want vorig jaar pakte hij daar een podiumplaats door uitstekend als tweede te finishen!
fr35.jpg
PartneroverzichtAfter Business ClubNissanRensport School ZandvoortFormido Swift CupFormidoPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright