Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact

Div: Jeroen Bleekemolen op pole in Porsche Carrera Cup

j._bleekemolen

De eerste klap is binnen: Jeroen Bleekemolen start morgen vanaf de pole-position voor de vierde race van het seizoen in de Duitse Porsche Carrera Cup. In de tien minuten durende kwalificatieheat voor de snelste tien rijders reed de coureur uit Aerdenhout de snelste tijd. Met zijn ronde van 1:42,365 minuten op het 4,307 kilometer lange circuit was de rijder van het ARAXA Team PZ Reutlingen niet minder dan 0,159 seconden sneller dan de leider in de tussenstand van het kampioenschap, de Duitser Thomas Jäger. Opmerkelijk: met Bleekemolen en Jäger staan er twee oud-DTM-coureurs op de eerste startrij voor de race van morgen!

s._bleekemolen

Ook Sebastiaan Bleekemolen, die dit weekeinde als gastrijder deelneemt aan de Duitse Porsche Carrera Cup, kwam in de top tien terecht. Hij reed een snelste rondetijd van 1:44,901 minuten en mag daarmee morgen als tiende vertrekken.


Tekst: René de Boer
Foto's: Tim Böhme


Uitslag:

1. Jeroen Bleekemolen, 1:42,365
2. Thomas Jäger, 1:42,524
3. Jan Seyffarth, 1:42,695
4. Jimmy Johansson, 1:43,011
5. Niclas Kentenich, 1:43,127
6. Sebastian Asch, 1:43,168
7. Florian Stoll, 1:43.229
8. Nicki Thiim, 1:44,075
9. David Sigacev, 1:44,089
10. Sebastiaan Bleekemolen, 1:44,901


McGregor
gt47.jpg
PartneroverzichtRacing Team WelzorgDaniel de JongVan der Hoek RacingCircuit Park ZandvoortAutosportverzekering.nlPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright