Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact

Formule 3: Renger van der Zande scoort 'pole-hattrick' op Donington

renger

Na de twee pole-positions op Snetterton, maakte Renger van der Zande er op Donington Park een onvervalste hattrick van. De coureur van Hitech Racing deelt voor race 1 de eerste startrij met teamgenoot Walter Grübmuller en zal de tweede race aanvangen vanaf de derde positie.

Tekst en foto: PR

"De eerste kwalificatie was gewoon heel goed", zei Renger. "We hadden alles mooi op een rijtje en ik had nog wel harder kunnen gaan, maar het team besloot me naar binnen te roepen om zo een setje banden te sparen. In de tweede kwalificatie gaf ik echt alles, maar konden we niet komen aan de tijd die we eerder hadden gezet. We hebben inmiddels op de data wel gezien waar dat aan ligt, dus dat komt wel goed."

"Pole-position en P3 is gewoon goed. Er zijn weer genoeg kansen op twee hele mooie races, morgen. Het weer is nog altijd wat twijfelachtig, want de dreiging van regen hangt constant in de lucht, maar het is nog niet gevallen. We zullen wel zien hoe het morgen zal zijn."
Racen tegen kanker
sf1.jpg
Partneroverzicht
Flash banner Total Competition
Dutch Formula FordFormido Swift CupVan der Hoek RacingBernax Race SimulatorsPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright