Scroller
Vrijrden 468 x 60
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact

Formule 1: Snel duidelijkheid over racerubber 2011

f1_banden

Welk racerubber zit er in 2011 onder de Formule 1-bolides? Dat wordt één dezer dagen bekend, zo is de verwachting. ,,Voor de Grand Prix van Turkije, over anderhalve week, moeten we er uiterlijk uit zijn’’, zegt Renault-baas Eric Bouiller.

Tekst: Marc Kok

De bandenfabrikanten staan flink in de rij om komend seizoen het raceschoeisel voor de rappe F1-bolides te maken. Maar Bridgestone en Avon Cooper hebben de slag gemist. Als het aan de Formule 1 teams ligt, wordt het Pirelli of Michelin.

Beetje haast
Afgelopen weekend in Monaco hebben de teams over het toekomstige rubber gepraat. Een uiteindelijke afspraak welke leverancier het gaat worden, is nog niet gemaakt. Maar de teambazen willen er wel druk achter zetten. De uiteindelijke fabrikant moet immers genoeg tijd krijgen om de band van 2011 te ontwikkelen en produceren.

Partners
clio1.jpg
Partneroverzicht
Flash banner Total Competition
Rensport School ZandvoortBernax Race Simulators
Flash banner Clio Cup
Dutch Formula FordPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright