Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact

Dutch GT4: Ricardo van der Ende: ‘Volgend jaar startnummer 11, dat is tweemaal 1’

480_op_auto_5224

Met opgeteld acht zeges in het Dutch GT4 toonde Ricardo van der Ende de afgelopen twee jaar al zijn klasse. Met nog eens zeven ‘nieuwe’ overwinningen dit seizoen, greep hij met overmacht de titels in het Dutch én Europese kampioenschap. ,,Voor mij is dit heel belangrijk. Als ik op zondag in de GT4 presteer, is het maandag en dinsdag drukker op onze kartbaan in Poeldijk. En dáár moet ik van leven’’, aldus de tweevoudige GT4-titelhouder.

Tekst: Marc Kok
Foto's: Chris Schotanus en Bart Buijs

480_knieen_2121

Ricardo van der Ende weet hoe hij iets moet ‘verkopen’. Zo zal hij tijdens podiuminterviews nooit vergeten om zijn trouwe BMW-ondersteuner Dick van Ekris te bedanken annex te promoten. Terwijl er na een zege vaak een opvallende toenadering is tot het publiek.

480_in_hek_5247

Spiderman
Net zoals Indycar-coureur Helio Castroneves graag doet, klimt ook Van der Ende na een fraaie winst het liefst hoog de hekken in. Dát valt op, dát levert tv-exposure op, zo verzorg je PR. Zo liet Van der Ende tijdens de Formido Finaleraces na het behalen van de Europese GT4-kroon nog eens zien.
Partners
brl3.jpg
PartneroverzichtVan Kalmthout AutoBernax Race SimulatorsRacen tegen KankerDutch Formula FordAfter Business ClubPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright