Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact

Div: Frank Perera tekent bij Condor Motorsports in Champcar Atlantic

De Fransman Franck Perera, die recentelijk bij tests op Laguna Seca als vervanger van Junior Strous optrad, heeft een contract getekend bij het team van Condor Motorsports dat met Charles Zwolsman in 2005 de titel won.
Tijdens die tests op Laguna Seca liet Perera, in het verleden afkomstig uit het TDR Programma van Toyota viermaal de snelste tijd noteren. Teameigenaar Carlos Bobeda: “Ik heet Franck van harte welkom in ons team, vanaf het eerste moment dat hij in de auto stapte begreep ik dat dit een bijzonder talent was. Ik denk dat iedereen naar het seizoen uitkijkt.


Tekst: Willem J. Staat

Perera won in 2003 het Italiaanse 2.0L Formule Renault kampioenschap, was in 2004 de top rookie in de F3 Euroseries. In 2005 beëindigde Perera de F3 Euroseries als vijfde en stapte vorig jaar naar het GP2 kampioenschap over waar hij een indrukwekkende tweede plaats in Monaco behaalde. Het succes van zijn landgenoot Sebastien Bourdais inspireerde de Fransman om zich op de Amerikaanse autosport te concentreren. Perera hoopt in de voetstappen van zijn landgenoot Simon Pagenaud te kunnen treden. Deze Fransman won vorig jaar het nieuwe Champcar Atlantic kampioenschap als mede een bonus van 2 miljoen dollar, waardoor hij zijn bij Team Australia kon inkopen.

Partners
ff2.jpg
PartneroverzichtDanny van Dongen EventsDaniel de JongCircuit Park ZandvoortAfter Business ClubDVB RacingPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright