Scroller
McGregor
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact

Swift Cup: Steve Kirsch scoort allereerste pole op zijn sloffen

Steve Kirsch greep vandaag op Circuit Park Zandvoort met schijnbare overmacht de allereerste pole van de Suzuki Swift Cup. Kirsch gaf het hele veld het nakijken en greep zijn poleposition met bijna acht tiende voorsprong. Sandra Douma en Tim van Gog completeerden de top drie.

Tekst: Daan Jeuken, foto's: Gerrie Hoekstra

De Suzuki Swift Cup kende op zijn zachtst gezegd een vreemd debuut. De show begint met een kat, die onbevangen de baan op huppelt. Terwijl Tim van Gog op de rem gaat voor dit huisdier, schrikt Laura Kool van de remmende Swift op het rechte stuk en ze rijdt achterop haar collega. Hierbij beschadigt zij haar wagen dusdanig dat ze in het Scheivlak de controle over haar bolide verliest en deze in de vangrail parkeert.

dsc_9925
Tim van Gog gaat hier vol op de rem, rechts het stoffelijk overschot van de kat.

dsc_9940
Laura Kool hevig geëmotioneerd na het poezenincident en daarna haar crash in het Scheivlak.

Even later gaat Kevin Westmeijer op hetzelfde punt in het Scheivlak de vangrail in. Een rode vlag met nog 7,5 minuut te gaan geeft de jeugd de kans om even op adem te komen en er zometeen nog het ultieme rondje uit te persen. Voorlopig is de pole in ieder geval voor Karel Verspaget, voor Steve Kirsch, Sandra Douma, Bart van Raamsdonk en Suzanne Jager.

Rensportschool Zandvoort
gt48.jpg
Partneroverzicht
Flash banner Total Competition
After Business ClubMcGregorCircuit Park ZandvoortRacing Team WelzorgPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright