Autosport iOS app
  • Homepage
  • Nieuwsarschief
  • Autosport kalender
  • Autosport markt
  • Hét nationale autosport archief
  • Columns
  • Partners
  • Contact

WTCC: Hectische eerste WTCC race op Oschersleben


De Haarlemse Alfa Romeo coureur Olivier Tielmans kwam goed door die tumultueuze eerste fase van de race en klom van een elfde positie naar een negende. Daar miste hij net de aansluiting met de top 8 en dus een kans op de pole position voor de tweede race. Aan de andere kant had hij op zijn volgers voldoende voorsprong om te moeten vrezen voor het verlies van zijn positie.

Opmerkelijk was het debuut van de Rus Sadredinov als teamgenoot van Tom Coronel die met de door GR Asia Leon naar een elfde positie algemeen en een tweede plaats in de Privateer-klasse reed.

Uitslag 1e race FIA WTCC Oschersleben:
1. Yvan Muller (SEAT) 16 ronden
2. Gabriele Tarquini (SEAT) op 0.446
3. James Thompson (Alfa-Romeo) op 0.793
4. Jorg Muller (BMW) op 1.256
5. Andy Priaulx (BMW) op 1.480
6. Jordi Gene (SEAT) op 2.674
7. Augusto Farfus (BMW) op 3.016
8. Roberto Colciago (SEAT) op 3.377
9. Olivier Tielemans (Alfa Romeo) op 5.982
10. Tiago Monteiro (SEAT) op 8.633

Tom Coronel uitgevallen in de eerste ronde
Partners
dtm_audi.jpg
PartneroverzichtBernax Race SimulatorsVan Kalmthout AutoRensport School ZandvoortAutosportverzekering.nlRacen tegen KankerPartners mogelijkheden
Autosport RSS RSS Feed | Valid XHTML 1.0 Transitional W3C HTML Valid | © Fast Company - Autosport.nl • hét nationale autosport magazine op internet • Voorwaarden Autosport.nl Copyright